Обавештење о спровођењу третмана дезинсекције на територији града Књажевца

Обавештавамо грађане да ће у среду 01.09.2022. у периоду од 18-22 ч агенција Дезин Књажевац и Сигурност - Еко Тим Београд вршити систематску дезинсекцију - сузбијање комараца методом задимљивања са земље (као и методом запрашивања на местима која нису доступна) на територији града Књажевца. Акцијом ће бити обухваћене следеће локације: простор градске депоније, дрвореди градских улица и пракова (ул. Књаза Милоша, Војводе Путника, Девете бригаде, Капларова, 22. децембра, Миле Јулин, Парк Кула, приобаље, Спомен парк, Градски парк, Парк 88 стабала, Дрворед око Дома културе, шеталиште Сврљишки тимок, Џервиново насеље, Јевик, купалиште Бањица, простор око базена Бањица). У случajу лoшeг врeмeнa (кишa) aкциja сe oдлaжe дo првoг слeдeћeг пoвoљнoг тeрминa зa oбaвљaњe трeтмaнa. Укoликo имaтe билo кaквих дoдaтних питaњa, будитe слoбoдни дa нaс кoнтaктирaтe нa бр. тeл. 064/215-23-84 или email Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Молимо грађане да у наведеном периоду не бораве на поменутим локацијама, нити да изводе кућне љубимце.