КОНКУРСИ ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ

На основу члана 8. Одлуке о оснивању буџетског Фонда за развој пољопривреде општине Књажевац и Програма мера подршке за спровођење пољопривредне политике и политике руралног развоја за подручје територије општине Књажевац за 2021. годину, Општинско веће општине Књажевац , на седници одржаној 11. 10. 2021 . године, расписују се следећи конкурси

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ЗА РАЗВОЈ МЛЕЧНОГ ГОВЕДАРСТВА ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ЗА ЗАСНИВАЊЕ ЗАСАДА ПОД МЕДОНОСНИМ БИЉЕМ ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ЗА ПОВЕЋАЊЕ БРОЈА ПЧЕЛИЊИХ ДРУШТАВА ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)

КОНКУРС ЗА ИЗБОР КОРИСНИКА ЗА ДОДЕЛУ ПОДСТИЦАЈНИХ СРЕДСТАВА ЗА ЈАЧАЊЕ ПОСТОЈЕЋИХ УДРУЖЕЊА У ОБЛАСТИ ПОЉОПРИВРЕДЕ ИЗ БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉ ОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ЗА ПОДИЗАЊЕ ВИШЕГОДИШЊИХ ЗАСАДА ВОЋА ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ СУБВЕНЦИЈА ЗА НАБАВКУ ОПРЕМЕ ЗА ПРЕРАДУ НА ГАЗДИНСТВУ ИЗ СРЕДСТАВА БУЏЕТСКОГ ФОНДА ЗА РАЗВОЈ ПОЉОПРИВРЕДЕ ОПШТИНЕ КЊАЖЕВАЦ У 2021.ГОДИНИ (текст, образац)