Обавештење о спровођењу третмана дезинсекције на територији града Књажевца

Обавештавамо грађане да ће у недељу 04.07.2021. у периоду од 18-22 ч агенција Дезин Књажевац и Сигурност - Еко Тим Београд вршити систематску дезинсекцију - сузбијање комараца методом задимљивања са земље (као и методом запрашивања на местима која нису доступна) на територији града Књажевца. Акцијом ће бити обухваћене следеће локације: простор градске депоније, дрвореди градских улица и пракова (ул. Књаза Милоша, Војводе Путника, Девете бригаде, Капларова, 22. децембра, Миле Јулин, Парк Кула, приобаље, Спомен парк, Градски парк, Парк 88 стабала, Дрворед око Дома културе, шеталиште Сврљишки тимок, Џервиново насеље, Јевик, купалиште Бањица, простор око базена Бањица).

Молимо грађане да у наведеном периоду у околини наведених места остану у својим кућама и држе затворене прозоре.