ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо вас да ће дана 27.06.2021.године, у времену од 09 до 15 часова, на Старој Планини изнад гондоле односно од десне ивице скијашке стазе према шуми на око 200 метара изнад хотела Стара Планина, оджати треће такмичење у стреличарству - стационарно гађање, у организацији УС Торлаци, из Књажевца, под покровитељством општине Књажевац и СС Књажевац.

Преузели смо све неопходне мере безбедности, па ће се ангажовати 6 редара који ће бити видно обележени на тачкама гађања. На такмичењу ће бити присутан доктор ЗЦ Књажевац.

Очекујемо око 30 такмичара из целе Србије. Тачан број знаћемо непосредно пред такмичење.

До сада на такмичењима  није било већег присуства публике тако да и овог пута неће бити више од двадесетак гледалаца.

Удружење стреличара "Торлаци"

Председник клуба